21
Aprill
2023
|
13:10
Europe/Amsterdam

Living Places Copenhagen

Living Places Copenhagen on UNESCO – UIA maailma Arhitektuuripealinna 2023 partner

UNESCO – UIA maailma Arhitektuuripealinn 2023 on ametlikult alanud ja Kopenhaagen võõrustab terve aasta põnevaid sündmusi, näitusi ja arutelusid arhitektuuri ja säästva linnaarengu vallas. Üldise jutustusega "Copenhagen in Common" käsitleb maailma Arhitektuuripealinn ühiseid linnaprobleeme, nagu ajalugu, loodus, igapäevaelu – ja seda, kuidas arhitektuur saab toetada säästvama tuleviku ehitamist meie linnades.

Living Places Copenhagen on uhke partnerprojekt, mis on loodud koostöös ettevõtetega VELUX, EFFEKT, MOE ja Enemærke & Petersen, ning see avatakse 2023. aasta kevadel.

“Living Places Copenhagen sisaldab arutelude ja tegevuste programmi, mille eesmärk on juhtida olulist vestlust hoonete rollist elamumajanduse ja ühiskonna vahelises sünergias” 

ütleb Lone Feifer, VELUX jätkusuutlike hoonete direktor.

"Seitsmest prototüübist – viiest avatud paviljonist ja kahest täismahus valmis majast koosnev näitus mõtleb ümber, kuidas me täna ehitame, ning esitab ehitustööstusele väljakutse luua vastutustundlikke ja taastavaid lahendusi, mis toovad kasu nii inimestele kui ka planeedile. Keskmes on uus jätkusuutlik lähenemine ehitada uusi kodusid, millest on võrdselt kasu nii meile inimestele kui ka meie planeedile.Hoone on esimene näide, mille CO2 jalajälg on praegusest standardist 3 korda väiksem ja sisekliima esmaklassiline.

download
ID10165102_1_VELUX_Living_Places_Copenhagen_Topping_Out
Stereotüüp

Transforming Spaces alates 1941. Rohkem kui 80 aasta jooksul on VELUX Grupp loonud inimestele paremaid elukeskkondi kogu maailmas; kasutades selleks maksimaalselt päevavalgust ja värsket õhku läbi katuse. Meie tootevalik sisaldab kaldkatustele mõeldud katuseaknaid ja lamekatuseaknaid, dekoratiivseid rulookardinaid, päikesekaitsetooteid, ruloosid ja samuti paigaldustooteid ning targa kodu lahendusi. Luues valgemaid, tervislikumaid ja jätkusuutlikumaid ruume elamiseks, töötamiseks, õppimiseks ja mängimiseks, võimaldame inimestel üle maailma paremat igapäevaelu. Meie müügiesindused ja toomine on üle maailma enam kui 40 riigis ja meil on ligikaudu 11 500 töötajat. VELUX kontsern kuulub aktsiaseltsile VKR Holding A/S, mis kuulub täielikult mittetulundusühingutele, heategevusfondidele (THE VELUX FOUNDATIONS) ja nende perekonnale.

Rohkem infot VELUX Grupi kohta: www.velux.com.